Opis nieruchomości
Warszawski Mordor to centrum biznesowe stolicy i jedna z ulubionych części Mokotowa. Znajdą tu Państwo pełną infrastrukturę, centra handlowe i rozrywkowe, a Śródmieście jest na wyciągnięcie ręki.
Mam przyjemność przedstawić Państwu
3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 4-tym piętrze apartamentowca z 2018r. przy
ul. Konstruktorskiej 9A o łącznej powierzchni
50,89m2, w bliskiej okolicy dużych arterii
ul. Woronicza i Wołoskiej! Mieszkanie, mimo swojej bliskości do
centrum miasta oraz
wspomnianych węzłów komunikacyjnych, pozostaje
miejscem perfekcyjnie cichym idealnym do odpoczynku po pracy
. Mieszkanie ma okna na stronę wschodnią. Zakup polecam parze, rodzinie, a także jako zakup inwestycyjny.
Budynek powstał w
2018 roku. Układ mieszkania jest wprost rewelacyjny. Po wejściu do mieszkania naszym oczom ukazuje się hol. Salon połączony jest z elegancką kuchnią w stylu retro. Dwie sypialnie są zamykane na drzwi, dzięki czemu chronią prywatności. Łazienka zaś wykończona z użyciem wysokiej klasy armatury.
Na podłogach w salonie, kuchni, holu oraz łazience znalazły się płytki renomowanej firmy Paradyż.
Mieszkanie jest w
pełni wyposażone w sprzęt AGD: piekarnik, kuchenkę, pralkę oraz zmywarkę.
Do mieszkania przynależy bardzo wygodne miejsce postojowe w hali garażowej tuż obok windy (+ 40 000zł)!
Mieszkanie składa się z:
Salonu z kuchnią o powierzchni ok.
21m2
Sypialni o powierzchni
ok.
11m2
Sypialni o powierzchni ok.
8,5m2
Łazienki o powierzchni ok.
5m2
Holu o powierzchni ok.
5,5m2
Do mieszkania przynależy duży
balkon o powierzchni aż
3,25m2
Na szczególne uznanie zasługuje
lokalizacja opisywanej nieruchomości.
Tuż przy wejściu do inwestycji znajdują się przystanki autobusowej!!! W bliskiej okolicy również
tramwajowe. Biura warszawskiego centrum biznesowego, czyli Mordoru - jedynie kilka minut pieszo. A jedynie 15 minut pieszo jedno z ulubionych centrów handlowych warszawiaków - Galeria Mokotów.
Komunikacja miejska:
Tramwaj: 17, 18, 31, 41
Autobus: 136, 168, 208, 222, 218, 308, N36, N86
Czynsz administracyjny wynosi ok. 450zł i zawiera przedpłaty za wodę i ogrzewanie oraz fundusz remontowy i sprzątanie.
Jeśli zainteresowało Państwa to rewelacyjne mieszkanie w fantastycznej okolicy, to zapraszam na prezentację!
Plan zamieszczony w ofercie jest poglądowy.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.