Opis nieruchomości
Warszawska Wola to w gruncie rzeczy niemal Śródmieście. Ta znana dzielnica zachwyca niesamowitą infrastrukturą, komunikacją, nowoczesnymi budynkami i uroczą zielenią!
Mam przyjemność przedstawić Państwu
3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na
4 piętrze budynku przy
ul. Jana Kazimierza 28 o łącznej powierzchni
52.8m2. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do ścisłego
centrum miasta oraz
wspomnianych węzłów komunikacyjnych, pozostaje
miejscem perfekcyjnie cichym idealnym do odpoczynku po pracy. Okna salonu i aneksu kuchennego usytuowane są na południe, natomiast dwie sypialnie na północ.
Mieszkanie idealne dla pary, rodziny, a także jako zakup inwestycyjny.
Budynek powstał w
2011 roku.
Układ mieszkania jest wprost rewelacyjny. Po wejściu do mieszkania naszym oczom ukazuje się bardzo ustawny hol z wieszakiem na nakrycia wierzchnie. Przestronny salon jest bardzo dobrze doświetlony dzięki trzem dużym oknom. Piękna w pełni wyposażona kuchnia w sprzęt AGD jak lodówka z zamrażarką, piekarnik Bosh, kuchenka indukcyjna zmywarka Teka jest widna z zabudową pod wymiar. Mieszkanie ma dwie sypialnie wyposażone w szafy w zabudowie. Bardzo dużą zaletą nieruchomości jest dwustronny układ.
Na dachu budynku jest zadbany taras do wyłącznego korzystania mieszkańców apartamentowca.
SZCZEGOŁY:
Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 52,8 m². W lokalu znajduje się jasny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka.
Do apartamentu przylegają
dwie loggie o powierzchni 4,6 i 2 m²
Na powierzchnię tą składają się:
- salon z aneksem kuchennym 21,5 m²
- sypialnia nr 1: 12,4 m²
- sypialnia nr 2: 8,6 m2
- łazienka: 4,6 m²
- hol: 5,8 m²
OTOCZENIE:
Na szczególne uznanie zasługuje
lokalizacja opisywanej nieruchomości. Raptem kilka minut spacerem kilka parków do wyboru:
Park Moczydło, w którym latem schłodzimy się w otwartych, miejskich basenach,
Park Józefa Sowińskiego, do którego wielokrotnie w ciągu roku witają największe gwiazdy muzyki, by dać koncert, czy najbliższy, tuż na wyciągnięcie ręki,
Park Szymańskiego, gdzie oko cieszą wieczorami multimedialne fontanny. W tej okolicy nie zabraknie również restauracji serwujących pyszne jedzenie, barów, oraz wszystkiego co na co dzień potrzebne, czyli supermarketu, targowiska, szkół, przedszkoli, aptek całodobowych, pomocy medycznej i tego co da zaoferowania ma samo serce Stolicy!
Pod blokiem zlokalizowana jest stacja rowerów miejskich.
KOMUNIKACJA:
Kolej: PKP Wola
Tramwaj: 10, 11, 13, 26, 27 (Reduta Wolska 05)
Autobus: 255 (Gizów 01), 105, 197, N42 (Reduta Wolska 02)
Czynsz administracyjny wynosi ok. 602 i zawiera przedpłaty za wodę i ogrzewanie oraz fundusz remontowy i sprzątanie.
Dodatkowo płatne miejsce postojowe w cenie 45 000 zł oraz komórka lokatorska 20 000 zł
Stan Prawny nieruchomości:
Forma własności: Własność.
Grunty są uregulowane.
Istnieje możliwość posiłkowania się kredytem przy zakupie.
Plan mieszkania zamieszczony w ofercie jest planem poglądowym.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.